Muži při vaření oběda vytáhli z krokodýlího žaludku tři živé želvy

Přidat na Seznam.cz

Přiložené video především není pro slabé povahy. Pokud jste hákliví, přečtěte si raději jen tento článek, protože video je poněkud názorné.

Oběd po vzoru 3v1

Naneštěstí pro tohoto krokodýla na místě byli dva muži, kteří si ulovili chutné jídlo, píše A-Z-Animals. Jakmile tohoto predátora spatřili, netrvalo jim vůbec dlouho, aby ho pomocí vidlicového klacku a čistě mužské síly zneškodnili.
Záběry dvou lovců, kteří krokodýla vykuchávají, ukazují však něco překvapivého. Když sáhnou dovnitř, najdou ne jednu, ale hned tři malé želvičky! A ty jsou stále naživu! Tyto skutečnosti a jeden pohled na komentáře nás nutí přemýšlet, zda lovci želvy do krokodýla nenasadili úmyslně. Video má však téměř 80 milionů zhlédnutí a je snadné pochopit proč.

Chutný recept

Poté, co mladé zvíře vykuchají, položí ho na ohniště, aby se upeklo. Jakmile je hotovo, lovci maso nakrájejí a přidají k němu spoustu čerstvé zeleniny a koření, aby vytvořili jedinečný pokrm. Nejoblíbenějšími plátky krokodýlího masa jsou svíčková, žebra, tělo, čelist a ocas, i když se dá konzumovat všechno. Vzhledem k absenci kostí si většina jedinců oblíbila konzumaci masa z těla. Někteří lidé mají rádi prvotřídní plátky odebrané z horní části ocasu zvířete.
Krokodýlí maso je díky své robustní a křehké konzistenci šťavnatého bílého masa a jemné chuti některými přirovnáváno k libovější formě vepřového masa. Krokodýlí maso sice může mít trochu rybí chuť v závislosti na místě, kde bylo uloveno, ale maso se rychle rozpadá.

Zdroj: a-z-animals.com, Youtube