Matka zlatého retrívra se zoufale snaží utěšit štěňata svými hračkami

Přidat na Seznam.cz

Toto je srdceryvný okamžik, kdy se máma zlatého retrívra pokoušela utěšit svá novorozená plačící štěňata jejich oblíbenými hračkami, uvádí Rescue.

Rozkošná scéna ukazuje rodičku, která poprvé zřejmě nevěděla, jak postupovat, když její mláďata začala plakat. Můžete vidět matku, jak se prochází po místnosti, než nakonec zvedne plyšové hračky a přinese je svým dětem. Na záběrech je vidět, jak matka ve zjevné úzkosti přechází po obývacím pokoji a hledá řešení pláče svých dětí. Matka zlatého retrívra jménem Yami porodila svá mláďata před necelým měsícem a byla matkou poprvé.

Postrčila jednu z hraček směrem ke svým dětem, jako by říkala: “Tady máš, neplač.” Ale jak se jistě shodnou všichni rodiče, nikdy to není tak jednoduché. Matka se pak vrátila ven, aby přinesla další hračky, protože štěňata nepřestávala kňučet. Projevovala roztomilou bezradnost ohledně toho, co má se svými plačícími dětmi dělat.

Nakonec se po třech hodinách jejího snažení štěňata konečně přitulila k sobě a uklidnila se. Je vidět, jak je Yami láskyplně hladí nosem.

Zdroj: kingsdomstv.com, dailymail.co.uk