Kohout běží s radostí přivítat ženu stejně jako šťastný pes

Přidat na Seznam.cz

Majitelé domácích mazlíčků už vědí, že jednou z nejsladších věcí, když mají v rodině psa, je to, jak se těší, až se vrátíte domů. Podívejte se na přivítání od tohoto kohoutka.

Nezáleží na tom, jak dlouho jste byli pryč, vždycky vás přivítají, jako by to byly měsíce – opravdu vědí, jak zajistit, aby se jejich lidé cítili milovaní. Ale toto chování se zjevně vztahuje i na jiné druhy… dokonce i na ty, od kterých byste takové chování ke svým lidem nutně nečekali. 

Zpočátku se kohout jen tak potuluje po dvoře, jak to kohouti dělají, ale jakmile zjistí, že se jeho majitelka vrátila z práce, rozběhne se, aby se k ní co nejrychleji dostal. A jakmile se k ní dostane na příjezdovou cestu, běhá všude kolem. Majitelku vítá jako šťastný pes.

@lena_virginia ‼️Dont mind my high pitched pet voice‼️ 😅😅 It’s been awhile since I’ve been on here but I wanted to share this video of my roo Yankee (he had one long tail feather for the longest time 😆) and his reaction every evening when I come home from work. He has bonded with me and he is such a sweet Roo! I have 14 hens and he could care less about being around them if I’m outside too, he will follow me everywhere and sit on my lap. 💛 Anyone else have a roo that has bonded with them?? #backyardchickens #backyardflock #chicktok #chickensoftiktok #fyp #foryoupage #fypシ #chickentender #rooster #potd #chicken #roo #tiktok #viral #sweet #funny ♬ Sneaky Friends – Eitan Epstein Music

Vítají ji také dva velmi nadšení psi, kteří jsou také nadšení, že ji vidí. „Přilnul ke mně a je to tak sladký“ napsala do popisku. „Mám 14 slepic a jemu je jedno, že je s nimi, když jsem venku taky. Všude za mnou chodí a sedí mi na klíně,“ svěřila se žena.

Zdroj: Paradepets