Kosatka byla hozena vodou na skály. Do poslední chvíle volala o pomoc

Přidat na Seznam.cz

I tak velká a nebezpečná zvířata, která zdaleka nejsou bezbranná, potřebují pomoc! Je velmi důležité se vždy postarat o naše menší bratry. Tak jako lidé nepřežijí bez vzduchu, tak ryby nepřežijí bez vody, uvádí portál Animals.

Nedávno způsobil odliv velký problém jedné zabijácké kosatce. Tomuto zvířeti hrozila smrt, ale bylo zachráněno. Místní obyvatelé jí naštěstí pomohli. Záchranáři a dobrovolníci se snažili kosatku udržovat při životě přes osm hodin tím, že ji přikrývali vlhkými hadříky, čímž jí bránili před vysycháním. Obří ryba byla téměř nehybná a na okamžik se zdálo, že pro ni není už žádná naděje!

Naštěstí to nebyl konec příběhu. Všichni čekali na příliv, aby byla kosatka schopna sama odplavat. Díky těmto starostlivým lidem dostala kosatka druhou šanci.

@aroonmelane The craziest experience! #alaska #orca #killerwhale #strandedwhale @heydaniejay ♬ original sound – aroonmelane

Je povzbudivé vidět, že stále existují lidé, kteří se obávají o osud zvířat. Z tohoto incidentu bychom se měli poučit o tom, že nás zvířata mohou kdykoli potřebovat. Měli bychom být připraveni jim pomoci nebo jim alespoň neublížit. Pojďme se podívat na tento úžasný příběh o záchraně.

Zdroj: cute-stories.com, tiktok.com