Kouzelné video veverky, která si užívá hostinu a vítá laň s mládětem, aby se k ní připojili

Přidat na Seznam.cz

Toto je kouzelný okamžik, kdy se očekávaná skupina přátel sešla na lesní večeři. Na videu byla vidět veverka, která pobíhala po stole s něčím, co vypadalo jako nějaký druh ořechu, uvádí portál Popular.

Veverka byla poprvé spatřena, jak žvýká něco na venkovním stole, vedle sklenice naplněné něčím, co vypadalo jako žaludy nebo nějaký druh ořechů. Vypadala, že ji hlavní jídlo nezajímá, a raději se pásla na straně. Brzy poté se ke stolu přiblížila laň s mládětem, která chtěla zkonzumovat vše, co veverka jedla.

Laně se několikrát rozhlédly po okolí a hledaly na zemi a na mohutném stromě něco k snědku. Když se ocitly tváří v tvář veverce a sortimentu potravy na stole, už nemusely hledat. Po malém přivítání mohli všichni společně pokračovat ve spokojeném hodování.

Jak kouzelné je video dvou nepravděpodobných přátel, kteří se sešli, aby si společně užili hostinu. Veverky i srny konzumují stejnou potravu. Na druhou stranu srny nejsou tak vybíravé v tom, co jedí. Listy, větvičky, plevel, tráva, žaludy, ovoce a houby patří mezi potravu, na které si pochutnávají severoameričtí běloocasí.

Zdroj: kingdomstv.com, youtube