Majitelka kočky nemohla zadržet slzy poté, co se dozvěděla, kam se její kočka chystá

Přidat na Seznam.cz

Tento dojemný příběh se prostřednictvím sociálních sítí okamžitě rozšířil do celého světa. Znova tak dokazuje, že naši čtyřnozí přátelé jsou mnohem milosrdnější než my sami, uvádí portál Animals.

Dnešní hrdinkou je kočka jménem Mila, která bydlela se svým majitelem. Jednoho dne její procházka skončila tím, že přinesla koťátka. Mila byla velmi pozorná a starostlivá matka, ale nedávno si majitelka všimla, že její chlupáč opouští pravidelně svoje mláďátka a na chvíli prostě zmizí. Předtím koťátka nakrmí, ale pak odejde. Tak tomu bylo každý den.

Jednou se žena rozhodla kočku sledovat, aby zjistila, kam jde. Když ale zjistila pravdu, dlouho nemohla uvěřit tomu, co vidí. Ukázalo se, že kočka šla do nedalekého lesa krmit novorozené veverky svým mlékem.

Kdy jejich matka zmizela a jak se o nich Mila dozvěděla, nevíme. Mateřské instinkty jí ale nedovolily opustit veverky sirotky. Žena si veverky musela vzít domů, aby pokaždé kočka nemusela opouštět jednu nebo druhou rodinku. Nyní se koťátka a veverky mohou tulit společně ke své mamince!

Zdroj: cute-stories.com, dailymail.com