Papouškova nevinná reakce na člověka foukajícího bubliny je sladká

Přidat na Seznam.cz

Video nám připomíná, že i na těch nejmenších věcech v životě opravdu záleží. V klipu někdo fouká bubliny, což nás vrací do dětství. Rádi jsme se honili za bublinami na zahradě a zkoušeli, jak dlouho vydrží, aniž by praskly. Ale místo toho, aby někdo v tomto videu foukal bubliny dětem, fouká je papouškovi, uvedl portál Pet News.

Papoušek má oči a zobák dokořán, a je zaujatý podivnými malými koulemi, které se vznášejí kolem. Pánovi se podaří zachytit bublinu na hůlku a přiblíží ji k papouškovi, aby si ji mohl prohlédnout zblízka. Zanedlouho však bublina praskne! Podívejte se na video a uvidíte nevinnou reakci tohoto papouška!

@bestgiftofficial Parrots are also full of innocence.#animal #funnyanimal #funnyvideos #funny #parrots #pet ♬ original sound – bestgiftofficial

Papoušek byl tak nadšený, že se snažil bubliny dotknout, ale nevěděl, že praskne. Jeho obličej mluví za vše, když si uvědomí, že právě jeho poklepání nohou bylo důvodem, proč bublina zmizela. Chudáček malý! Jen tam nevěřícně stál.

Zvířata jsou pro nás opravdovým štěstím. Podívejte se, jak nás rozesmávají! Jsou to dary a požehnání. Přejme jim opravdu hodně lásky. Protože tento papoušek je jen dalším důvodem, proč nás zvířata dělají šťastnými!

Zdroj: pethelpful.com