Zachráněný pes jménem Misty zmařil vystoupení své majitelky v televizi. Bylo tam kuře!

Přidat na Seznam.cz

Byl to vlastně jednoduchý plán. Věštkyně domácích mazlíčků, žena jménem Beth Lee-Crowther se chystala vystoupit v pořadu This Morning televize ITV, aby pohovořila o své nové knize. Plán jí však překazil její záchranářský pes Misty a lahodné kuře.

Ranní show s úsměvem

Moderátoři Vernon Kay a Josie Gibson přivítali Lee-Crowther do britské ranní show a začali se jí ptát na její schopnost komunikovat se zvířaty, když se Misty zatoulala mimo obrazovku, píše web DailyPaws.

Asi dvě minuty po jejich představení se Gibson zeptala, zda jim Lee-Crowther může říct, co si Misty myslí. Jak její spolumoderátor rychle poznamenal, na tuto otázku nebylo potřeba médium. Misty si šla pro kuře. A ne jen tak ledajaké kuře. Uvařila ho šéfkuchařka celebrit Ainsley Harriott a drobná Misty na něj v kuchyňském studiu nějak dosáhla.

Co si Misty myslí?

„Misty se pustila do Ainsleyina kuřete!,“ řekl Kay ve vysílání. „To si Misty myslí.“

Zatímco se Gibson a produkční tým smějí, tři producenti nebo asistenti se spěšně snaží odstranit kuře z dosahu Misty, zatímco se chichotají pro sebe.

Je velmi chamtivá,“ řekla Lee-Crowther. „Je to pes, který byl zachráněn a v minulosti trpěla hladem.

Nakonec jí produkční všechno jídlo sebere, ale ke svému majiteli se zatím nevrací. Místo toho se rozhodne, že od štábu dostane více lásky a mazlení. Jen tak dál, Misty. Jen tak dál.

Zdroj: dailypaws.com, Youtube