Majitelka nepustila svou kočku do koupelny. Video zachycuje, jak se jí za to kočka pomstila

Přidat na Seznam.cz

Kočičí reakce na to, že jí nebyl povolen vstup na záchod, rozesmála celý internet.

Na videu je vidět hromada oblečení, která je rychle vytažena protestující kočičkou pod dveře a ven z místnosti. „Nechtěla jsem ho pustit na záchod, tak tohle byl jeho akt pomsty,“ stálo v popisku videa.

„Tohle je poprvé, co mi někdo ukradl oblečení. Mezi jeho další deviantní činy patří krádeže kočičích bylin ze skříně, okusování nic netušících kousků pečiva, opakované bouchání hlavou do obličeje, aby se mi (a komukoli jinému) pokusil získat zbytky ze stolu, a při jedné příležitosti shodil vázu z poličky, zatímco se mi díval do očí,“ uvedla jeho majitelka Alexandra pro web Newsweek.

„Některé kočky opravdu nemají rády, když mají něco zakázaného, zvláště když vědí, že majitel je na druhé straně zavřených dveří,“ pronesl odborník na kočky. „Není neobvyklé, že mňoukají na dveře nebo pod ně strkají tlapky. Spousta koček nás ráda následuje do koupelny, protože jsme pro ně publikem. Pro některé je to jedna z mála příležitostí, kdy sedí v klidu,“ dodává.

„Video jsem nahrála na popud kolegy, který se po jeho zhlédnutí nemohl přestat smát,“ řekla Alexandra. „Jsem překvapená a zároveň potěšená, že tolika lidem přišlo tak zábavné. Během pandemie mě hodně držel při smyslech a jsem ráda, že jeho výstřelky přinesly radost tolika dalším lidem.“

Zdroj: newsweek.com