Malá vydra, která uvízla na molu, se svalila mamince do náruče a požádala ji, aby ji utěšila

Přidat na Seznam.cz

Děti musí zůstávat u matky, aby o ně bylo postaráno. Neexistuje snad jediné dítě, které by po matce neplakalo nebo se jí zoufale nedrželo. Stejné je to i u zvířecích mláďat.

Většina mláďat po narození často potřebuje svou matku a ta se také stará o svá mláďata. Stejně jako tato vydra ve videu. Jeden z uživatelů sítě zachytil rozkošný, i když úzkostný okamžik vydry, která se chtěla dostat ke své matce, píše web AnimalChannel.

Vydra se nejprve snažila převalit. Ležela na zádech a snažila se postavit na nohy. Vrtěla se a kroutila, až se nakonec překulila na všechny čtyři. Pak se začala plazit k okraji mola. Pomalu, ale jistě dělala pokroky. Stále se snažila hýbat, protože se strašně moc chtěla dostat k mámě, která byla ve vodě.

Nakonec se posledním drobným krůčkem spustila do vody. Bylo slyšet, jak silněji piští, ale nejspíš byla v šoku a bála se být ve vodě po tak dlouhé době. Ale to nejkrásnější se stalo hned potom.

Matka k němu přistoupila, popadla ho a přitiskla si ho do náruče. Byla to ta nejroztomilejší a nejrozkošnější věc na světě! Vydří matka se okamžitě vydala ke svému malému, aby ho uklidnila.

Zdroj: animalchannel.com