Muž, který se svým psem cestuje po světě, ho poprvé vzal na paragliding!

Přidat na Seznam.cz

Seznamte se s chlupatým Oukou, tříletým samojedem, kterého adoptoval režisér jménem Shams. Nejlepší kamarádi nyní žijí ve Francii a mají stejné koníčky.

Shams vždy miloval cestování. Takže si představte, jaké vzrušení a štěstí pocítil, když jeho pes Ouka projevil stejné nadšení. Společně dokumentují každou cestu a dobrodružství a zveřejňují je na své stránce na Instagramu.

Chodí na túry, táboří a nedávno spolu prožili vzácný okamžik. Pomocí na míru vyrobeného postroje skákali z útesů a létali vzduchem na paraglidu. Ouka jako obláček visel nad rozlehlou přírodou a miloval to!

Může pes létat na paraglidu? Není to nebezpečné? Co když se bojí? Shams vždy otevřeně vyprávěl o tom, jak jejich vztah k paraglidingu vznikl. Podle něj viděl zájem svého psa, kdykoli se chystal na paragliding. Dovolil Oukovi, aby se k němu přiblížil, a Sham viděl jeho zájem. Ouka si to chtěl vyzkoušet, píše web AnimalChannel.

Shams viděl, jak Ouka miluje přírodu. Ani když byli nahoře v horách, jeho pes neprojevoval žádný strach.

Jako zodpovědný majitel se Shams předtím, než se svým psem vyrazil, ujistil, že je pro něj a Ouku všechno perfektní. Je vidět, jak moc se mají rádi a co dělají. Našli jeden druhého a společně žijí ten nejlepší život!

Zdroj: animalchannel.co