Muž se svým psem sdílí koníčky. Spolu dokonce seskakují padákem

Přidat na Seznam.cz

Majitelé psů moc dobře vědí, že každý pes má svou vlastní jedinečnou osobnost. Každý z nich má svou oblíbenou hračku, sport, zábavu a pamlsky. Seznamte se s Oukou, tříletým samojedem, kterého adoptoval filmař jménem Shams. Nejlepší kamarádi nyní žijí ve Francii a sdílejí stejné koníčky.

Muž vždy miloval cestování a jeho pes Ouka projevil stejné nadšení. Společně každé cestování a dobrodružství dokumentují a zveřejňují na své stránce na Instagramu. Pomocí na zakázku vyrobeného postroje duo skákalo z útesů a paraglidovalo vzduchem. Ouka se jako oblak vinul nad rozlehlou přírodou.

Mnoho lidí, kteří viděli náhodné klipy dvojice, reagovalo smíšeně. Někteří se báli o psí bezpečí a jiní byli šťastní z pouta, které společně sdílejí. Muž byl vždy otevřený ohledně toho, jak začalo jejich pouto paraglidingu. Podle něj viděl zájem svého psa, kdykoli se připravoval na paragliding.

Dovolil Oukovi, aby se k němu přiblížil, a muž viděl zájem jeho psa. Ouka to chtěl zkusit. I když byli na hoře, jeho pes neprojevoval žádný strach. Jako zodpovědný majitel se před vzletem se svým psem ujistil, že je pro ně vše perfektní. Když muž viděl, že je jeho pes připraven, počkali na ideální počasí a společně si udělali první paragliding.

zdroj: Animal Channel