Muž vzal kachnu do McDonald’s. Ta si pochutnala na fastfoodu

Přidat na Seznam.cz

Některé restaurace nemají problém s tím, když si zákazník přivede jako dalšího hosta svého mazlíčka. Obvykle to bývá pes, ale v tomto případě si muž přivedl kachnu, které dokonce objednal. Podívejte se, jak si tento zvláštní host pochutnával na fastfoodu.

Kachna ohromila pracovníky i hosty

Wrinkle, tedy kachna ve videu, má skutečně zajímavý příběh. Muž, kterého vidíte, měl celkem 6 kachních vajec, z nich se pouze číslo 5 vylíhlo. Wrinkle přišla na svět před třemi lety a za tu dobu se z ní po boku jejího „páníčka“ stala internetová celebrita. Cestuje všude možně a kromě zajímavých událostí a kulturních památek navštívila i známou restauraci.

Pro všechny hosty i pracující v McDonald’s byla kachna nepochybně zvláštním návštěvníkem a jak můžete vidět, zaujala každého, včetně samotného Ronalda. Muž svému mazlíčkovi samozřejmě objednal a naštěstí se nejednalo o žádné kuře. Kachna dostala salát, vodu s ledem a nakonec i hranolky.

Wrinkle si zjevně návštěvu této restaurace užila a není pochyb o tom, že hosté a zaměstnanci si j budou asi navždy pamatovat.

zdroj: seDUCKtive