Mýval umí jezdit na kole, koloběžce i skateboardu

Přidat na Seznam.cz

Na rozdíl od většiny cirkusových zvířat, která podobné kousky nedělají dobrovolně, tento mýval si jízdu na kole nebo na skateboardu zjevně užívá. Možná i proto se z něj stala hvězda talentové show – na skateboardu totiž mývala jen tak neuvidíte.

Melanie, která umí jezdit na skateboardu

Mývalí slečna Melanie má Instagram, kam její majitelka nahrává videa, kde ji můžete vidět jak hraje na klavír a hraje si se svou panenkou v houpacím křesle. Snad nejzajímavější video je ale to, kde mýval jezdí na skateboardu. Pomineme-li houpací křesla a klavír, Melanie nejraději řídí. Protože chůze je pro běžné mývaly moc obyčejná, Melanie se naučila jezdit nejen na skateboardu, ale i na koloběžkách nebo kolech.

Jak uvádí web Hello Giggles, Melanie se rychle stala miláčkem internetu, což není překvapivé. Zajímavé ale je, že Melanie už jednou slavná byla. Před lety se totiž objevila v televizní talentové show Británi hledá talent. V té době jí byl jen jeden rok.

Mývalí rodinka je plná talentů

Jak uvádí BBC, Melanie nežije sama a určitě nestrádá. Součástí rodiny je mývalí samička jménem Olivia a mladý samec jménem Winston. „Všichni jsou vysoce inteligentní a potřebují hodně mentální i fyzické stimulace. Snadno se nudí, proto je dobré je pravidelně brát ven,“ řekla jejich majitelka. Podle zmiňovaného Instagramu se navíc mývalí rodinka rozrostla o dalšího jedince, který nese jméno King Sebastian.

zdroj: Instagram, BBC, Hello Giggles