Nejlepšími kamarády malé holčičky jsou dvě prasata, která se chovají jako psi

Přidat na Seznam.cz

Když přemýšlíme o domácích mazlíčcích, máme na mysli především kočky a psy. Holčička jménem Miley miluje svá domácí prasátka Gizma a Bentleyho.

Podle Mileyiny matky měli jako domácího mazlíčka nejprve Gizma. Přibližoval se a reagoval pouze na Miley a na nikoho jiného. Jejich silné pouto bylo patrné od samého začátku, píše web AnimalChannel.

Na druhou stranu Bentley byl zachráněné prase. Jeho chovatel se bohužel rozhodl, že už ho nechce. Matka říkala, že ji Miley prosila, aby si Bentleyho vzala k sobě. Koneckonců, Gizma už měli a Bentley by mohl mít společnost. Ze začátku to byl boj, protože Bentley jim zpočátku nedůvěřoval.

Po měsíci se Bentley pomalu vymanil ze své ulity. Ukázalo se, že tohle prasátko je společenštější než Gizmo. Miloval procházky s Miley a jejich kočkou. Často chodili ven a pořádali mini piknik na volném prostranství.

Miley obě svá prasátka cvičila, jako by to byli psi. Umí základní triky, jako je „sedni“ a „otoč se“. Také je naučila pomocí plastových kelímků rozeznávat barvy a hrát si s pamlsky. Miley si domácích prasátek tak váží, že se k nim chová jako ke svým mladším sourozencům.

Zdroj: animalchannel.co