Nejvtipnější video dne: Šikovný retrívr ukazuje, jak vypadá jeho den. Máte se líp než on? Těžko!

Přidat na Seznam.cz

Když jde o sociální sítě, nadaná mohou být kromě lidí i zvířata. To dokazuje zlatý retrívr, který s pomocí svého páníčka natočil geniální a neskutečně vtipné video, kde ukazuje svůj den v reakci na známou písničku.

Pes začíná už ráno tím, že vstane z postele a dá si sprchu na probuzení. Následně si v kuchyni udělá něco dobrého k snědku a připravené jídlo hodí do sebe.

Když má tyhle velmi náročné činnosti za sebou, nezbývá nic jiného než odpočinek na gauči. Těžko říct, proč má retrívr už od rána sluneční brýle, nejspíš ale usoudil, že takhle bude vypadat víc drsně.

@retriever_amy Děkujeme za 600 sledujících 🤩👏#goldenretriever #zlatyretrivr #dameparty #fyp #funnytok #protebe #dogtok #cz ♬ původní zvuk – 𝐁𝐄𝐀𝐓𝐊𝐀

Když už jej nebaví sedět na gauči a sledovat televizi, obleče si slušivý komplet a vyrazí na zahradu dát si pěkně vychlazený drink a vrhne se na grilování.

Toto video je pouhá parodie na písničku, musíme však uznat, že se velmi povedla. Palec nahoru pro retrívra, který poslušně natočil video až do konce!

Zdroj: Tiktok, redakce