Neuvěřitelné video srnky, která si myslí, že je pes

Přidat na Seznam.cz

Srnky obvykle bývají plaché a k lidem se ani nepřiblíží. Existují ale i výjimky, jako je třeba srnka jménem Rosie, která se jednoho dne objevila na verandě jedné rodiny a chová se jako pes. Na videa upozornil server Pethelpful.

Jsme si jisti, že Američanka nečekala, jak překvapivý návštěvník na ni jednoho rána čeká na verandě. Ale rozhodně se kvůli tomu nezlobila. I když, kdo by nebyl nadšený, když najde laň, která se povaluje na jeho venkovním nábytku? Ostatně v sekci komentářů k ženinu videu na TikToku se zdálo, že lidé jsou tímto nápadem dokonale nadšeni.

@bee_curious #Rosiethedeer #munchies #snack ♬ original sound – Bee Curious

Na stránce @bee_curious je videí se psí srnkou Rosie hned několik. Jedno video začíná tím, že autorka TikToku otevře své domovní dveře a venku najde svou ochočenou laň. „Tak co, ahoj, je ti dobře?,“ je slyšet, jak tvůrkyně TikToku říká zpoza kamery. „Měla bys sedět na tom křesle? Neměla bys být,“ pokračovala.

@bee_curious #Rosiethedeer thinks she is a #dog. #Countryliving #lazyday ♬ original sound – Bee Curious

Na jednom videu dokonce přistoupila k laňce a a podrbala ji na bradě. „Srnka Rosie si myslí, že je pes,“ vtipkovala v titulku. Rodina nechává srnku dokonce pobíhat po domě jakoby to byl opravdu pes a ne divoké zvíře.

@bee_curious NO, she doesn’t live in the house! NO, she doesn’t have ticks! For entertainment purposes only. #rosiethedeer #deertok ♬ What’s Up? – 4 Non Blondes

Zdroje: Pethelpful.com, TikTok.com