Odvážní chlapci zachránili psa před hladovou krajtou. Kolem psa už byla omotaná

Přidat na Seznam.cz

Je jen málo věcí, které jsou děsivější než setkání s hadem, natož s obrovskou krajtou. No, na rozdíl od většiny kluků, kteří by před takovou hrůzou utíkali, se tyto děti místo toho rozběhly přímo k ní. Chtěly toho nebohého bezmocného psa zachránit, ať už je to bude stát cokoli.

Malí chlapci zachránili psa před krajtou

Na začátku videa vidíme dvojici chlapců, kteří našli krajtu omotanou kolem velkého psa. Tito hadi používají své velké a silné tělo k tomu, aby se kolem své kořisti obmotali a následně ji udusily. A protože jde o jedny z největších hadů na světě, nedokážeme si ani představit, jak vyděšení museli tito chlapci být. To jim však nezabránilo v tom, aby udělali vše pro záchranu tohoto psa před jistou smrtí. Každý z nich se k němu vydal s velkým klackem a snažil se krajtu zasáhnout.

Žerou krajty domácí zvířata?

Existuje až 11 druhů krajt a jak si můžeme představit, jsou různě velké a vyskytují se po celém světě. Jejich apetit se liší v závislosti na místě, kde žijí. Lze je však nalézt, jak se živí kořistí, jako jsou hlodavci, ptáci, ještěrky, opice, valaši, prasata, a dokonce i antilopy. A přestože domácí zvířata, jako jsou psi a kočky, na tomto seznamu nejsou, neznamená to, že jsou z něj vyňata. Hladová krajta sežere téměř cokoli, co se jí podaří ulovit.

Zdroj: AZAnimals