Osiřelé medvídě grizzly si užívá lechtání na nohou od muže, který ho zachránil

Přidat na Seznam.cz

Toto je úžasný okamžik, kdy muž lechtá na tlapkách osiřelé medvídě grizzlyho, které zachránil a spřátelil se s ním. Muž Casey Anderson, který je moderátorem, přírodovědcem, filmařem, představil grizzlyho jménem Bella, uvádí portál Popular.

Se zachráněným medvídětem tráví hodně času a zřejmě zjistil, že jedna z věcí, kterou má rád, je lechtání na nohou. Bella byla nalezena sama v aljašské divočině, byla bezbranná, bez matky, která by ji chránila, a jednoznačně potřebovala zachránit. Dostala se do útulku, který Anderson založil, a tak se jí ujal a začal se o ni starat.

Jakmile byla v bezpečí útulku a usadila se, Anderson začal pracovat na budování pouta s rozkošným mládětem grizzlyho. Na videu můžete vidět, jak Bella hravě přikládá tlamu na Andersonovy ruce, pohybují se a Anderson na ni mluví, jako by mluvil s malým dítětem. Můžete také vidět některé techniky, které použil, aby Bella získala respekt, což je pro zvíře, jako je medvěd grizzly, důležité. Jakkoli je pohled na roztomilé medvídě grizzly, které si užívá lechtání na nohou, hřejivý, Andersonova videa mají mnohem hlubší a důležitější poslání.

Nejenže nabízí medvědům, jako je Bella, bezpečné místo k životu, ale také doufá, že lidem poskytne osvětu, která pomůže snížit strach z těchto zvířat!

Zdroj: kingdomstv.com, youtube.com