Pes nemůže uvěřit, že se po dlouhých 200 dnech odloučení opět setkal se svým majitelem

Přidat na Seznam.cz

Pes nevěřil svým očím. V dubnu přijal útulek pro zvířata telefonát o zatoulaném psovi jménem Blue, který se objevil u cizího domu a snažil se najít bezpečné místo k přenocování. Blue byl rychle vyzvednut pracovníkem a přivezen do útulku, uvádí portál Rescue.

Nebylo jasné, jak dlouho byl Blue na ulici, ale zdálo se, že každému člověku, na kterého narazil, projevuje velkou lásku. Byl to veselý pes. Zpočátku byl trochu plachý a neměl příliš v lásce ostatní psy, kteří se kolem něj pohybovali, ale k lidem byl nesmírně přítulný a k zaměstnancům velmi láskyplný. Kvůli pandemii byl útulek nucen uzavřít své dveře pro veřejnost a návštěvy byly pouze po domluvě.

To znamenalo, že Blue seděl a čekal ve své boudě celé měsíce. Ale nakonec se mu čekání vyplatilo. Útulek na své facebookové stránce sdílel video, na kterém si Blue hraje se svou oblíbenou hračkou, aby ho představil případným osvojitelům.

O několik okamžiků později se u videa objevil komentář: „To je můj pes“. Jeho majitel po něm neúnavně pátral. Myslel si, že Bluea už nikdy neuvidí. Bylo to šílené. Blueův majitel jel 3000 kilometrů, aby se mohli znovu setkat. Bylo naprosto zřejmé, že ten pes má k tomu člověku pouto.

Blue byl na zlomek vteřiny v šoku, jako: „Věřím svým očím?“ A pak už to byly jen okamžité polibky a ten člověk plakal. Bylo to skvělé a velmi dojemné..

Podívejte se na srdceryvné shledání:

Blue se nyní vrátil domů ke svému pánovi a začíná nový společný život plný lásky. Přáli bychom si, aby každé zvíře mohlo mít takové štěstí.

Zdroj: kingdomstv.com, Facebook