Policista zachránil psa před extrémním horkem na kraji dálnice, a poté ho adoptoval

Přidat na Seznam.cz

Hrdinský okamžik policisty z dálniční hlídky státu Tennessee se díky deštníku, dobrému srdci a svačině změnil v srdceryvný příběh s dobrým koncem.

Dálniční hlídka z Tennessee

Začalo to 15. června, kdy policistu přezdívaného „Pumpy“ na mezistátní dálnici upozornila dobrá samaritánka jménem Kaye na psa na kraji dálnice. Pes trpěl extrémním vedrem, píše web DailyPaws. Pumpy se vydal na průzkum a našel přehřáté, vyčerpané štěně ležící v trávě poblíž silnice.
Když se vystresované štěně uklidnilo, mohlo se konečně několikrát, po malých doušcích, napít vody. Pumpy se mezitím vrátil do svého auta a přinesl zadýchanému štěněti svačinu a pak si došel pro židli a deštník a posadil se vedle psa a stínil mu deštníkem, zatímco pes pil a uklidňoval se.

Ze sirotka svěrencem

Jakmile se hubená bílá fenka s policistovou přítomností sžila, Pumpy ji mohl bezpečně sebrat a odvézt na oddělení kontroly zvířat, kde byla ošetřena a vyšetřena. Jakmile dostalo štěně zdravotní průkaz, bylo připraveno k adopci. A kdo se „náhodou“ ozval? Policista, který ji zachránil.

Zdroj: dailypaws.com, Youtube