Pětiletý chlapec skočil do bazénu, aby zachránil topící se štěně. Drama mělo šťastný konec

Přidat na Seznam.cz

Často slýcháme o čtyřnohých hrdinech, kteří riskovali život, aby zachránili svého lidského kamaráda. Během dramatické události v Argentině to však bylo obráceně: zachraňován byl pes a na pomoc mu přišel teprve pětiletý lidský hrdina, informovala Lastampa.

Vše začíná tím, že si na zahradě u bazénu hraje teprve dvouměsíční německý ovčák. Štěně se kvůli své rychlosti a zvědavosti dostane příliš blízko k okraji a spadne do vody. Snaží se udržet ze všech sil na hladině, ale po několika strastiplných okamžicích ho přemůže vyčerpání. V tu chvíli si ho někdo všimne: je to malý chlapec z domu, který se, přestože je mu teprve pět let, rozhodne vyrazit na pomoc svému milovanému chlupatému kamarádovi.

Scénu natočila bezpečnostní kamera a sestřenice hrdinného zachránce ji krátce po skončení záchranné akce sdílela na svém účtu na TikToku, aniž by tušila, jaký dopad bude mít: „Ať se můj bratranec stane hvězdou sítě, zaslouží si to.“ A tak se také stalo, protože video získalo přes 630 tisíc lajků a bylo zhlédnuto více než 4 milionkrát.

@pazcingolani

tik tok me lo eliminó💔💔💔 aca va devuelta

♬ sonido original – pachu cingolani

„Hledali psa všude, až ho najednou bratranec uviděl v bazénu,“ píše dívka u videa. „Štěně bylo ve vodě 15 minut. Bratranec bez přemýšlení skočil do bazénu, bál se, že už je mrtvý. Teprve nedávno se naučil plavat, a stejně skočil do vody.“ Situaci ještě zdramatizovaly povětrnostní podmínky: „Byla zima, jen 5 stupňů,“ vypráví dívka. „Pes utrpěl silné podchlazení a veterináři mu nedávali šanci. Nakonec se ale pes uzdravil a dnes jsou s mým bratrancem opravdu věrnými přáteli. Opravdový hrdina, kterému navíc bylo jen pět let.“

Na snímcích je vidět, jak chlapec skáče do vody a zachraňuje z ní psa ještě předtím, než mu přiběhne na pomoc jeho matka.

TikTokerka poté publikovala další video, na kterém si dítě se psem hrají osm měsíců po onom hrozném odpoledni. Malý příběh s nekonečně šťastným koncem.

Zdroj: lastampa.it