Plachá kočka ožívá a hraje si, když ji každý měsíc navštěvují čističi oken

Přidat na Seznam.cz

Seznamte se s Guinnessem, dvouletým kocourem, který je často tichý, ale každých deset týdnů ožije, když k němu do bytu přijdou čističi oken. Jeho majitelka, 35letá žena, natáčí Guinnesse už od kotěcího věku na video, jak se při každé návštěvě pracovníků baví tím, že se pohupuje sem a tam v rytmu jejich pohybu, uvádí Cats.

Guinness je vždy v pohodě a trpělivě vyčkává. Pracovníci na mytí oken přicházejí zhruba jednou za deset týdnů a Guinness vždycky pozná jejich příchod a trpělivě sedí u okna, dívá se a čeká. Guinness je skoro pořád plachý, ale když se objeví čističi, hned ožije. Kocour sice nemá rád vysoké muže, a když přijdou domů, uteče a schová se.

Žena a její manžel netušili, jak moc se čističi oken stanou součástí jejich života, když se před třemi lety přestěhovali za prací.

Guinnessovi možná nezáleží na výhledu, ale určitě si váží osob, které se starají o to, aby na něj bylo dobře vidět. Sdílí byt se svým mladším a často energičtějším společníkem Pimmsem. Druhá kočka Pimms je velmi nezbedná a přátelská zrzka, a ještě jí není ani rok. Je tak trochu rozmazlená s velmi mírnou povahou a je to malý plachý kocourek, dokud nepřijdou čističi oken. Musíme přiznat, že chování obou je velmi zajímavé.

Zdroj: kingsdomstv.com, dailymail.co.uk