Podívejte se, jak stafordšírská bulteriérka Tubs miluje své sousedy

Přidat na Seznam.cz

Někdo má pitbuly a jim příbuzné psy za bojová plemena, která jsou za každou cenu zlá a vrhají se na vše živé. Opak je ale pravdou a jedná se o rodinné psi, kteří jsou skvělými a milujícími společníky. Důkazem toho je i tato fenka, která jasně dává najevo svou náklonnost i ke svým sousedům.

Bully plemena nejsou bojová plemena

Psí rodiče stafbulů, pitbulů a dalších takzvaných „bully plemen“ mohou mít často pocit, že neustále bojují se stereotypem, že jejich psíci jsou od přírody agresivní nebo nebezpeční, připomíná tento mýtus DailyPaws. Ale každý, kdo tráví čas v blízkosti těchto miláčků, ví, že v jejich zavalitých tělech se skrývá spousta lásky. Zejména stafbulové mají skvělou pověst rodinných psů. Tubs v tomto ohledu očividně není výjimkou, protože na videích je vidět, jak stojí u plotu svého australského domova a dychtivě čeká na sousedy.

Neboj se mě pohladit

Aby však Tubsina rodina pomohla bojovat s tím, že fenka není útočná ani nijak životuohrožující, vymyslela plán. Rodina k domu umístila ceduli, která vysvětluje, že Tubs je naprosto úžasná slečna, kterou klidně můžete pohladit.

Tubs je přátelská, nebojte se jí ji pohladit,“ stojí na ceduli.

Video s touto rozomilou fenkou si zasloužilo přes milion zobrazení a šíří se dál. A není divu, protože kdo by odolal takové psí roztomilosti?

Zdroj: dailypaws.com, TikTok