Podívejte se na hrdinné labradory, jak se snaží přijít na kloub psí fontáně

Přidat na Seznam.cz

Každý potřebuje dobrou věc, které může fandit, a v tomto případě fandíme těmto čokoládovým labradorským retrívrům, kteří mají zatraceně těžkou práci s tím, jak vyřešit svou novou vodní fontánu.

Labradoři jménem Banjo a Moose dostali novou vodní fontánu – jednu z těch, které se připojují na konec zahradní hadice. V ideálním případě by měl pes šlápnout na aktivační čidlo, čímž voda vystřelí do vzduchu, a on se pěkně napije a osvěží. Tihle dva se na to snaží přijít a dalo by se říct, že zatím fontánku ještě moc nepochopili.

@colledamonick Figuring out the water fountain #chocolatelabsoftiktok #dogfountain ♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod & Kevin The Monkey

Naši hrdinové však vymysleli jinou strategii: Stisknou čislo čumákem a rychle se snaží zachytit vodu ve vzduchu tlamou. Jejich úspěšnost se různí, i když jeden z bratrů si skutečně pořádně lokl, když druhý pes přitlačil na čidlo nosem. Týmová práce!

Je to hloupé, ale zároveň docela milé sledovat, jak jim to jde. Jak poznamenal jeden komentující: „Je opravdu skvělé jen tak pozorovat dvojici pejsků, jak se aktivně učí něco úplně nového. Oni na to přijdou.“ Video si zatím vysloužilo více než 7 milionů zhlédnutí.

Zdroj: Tiktok, redakce