Pohřešovaný psí senior se konečně uklidní, když se znovu shledá se svou paničkou. Podívejte se na dojemné video

Přidat na Seznam.cz

Když se pes jménem Miles poprvé ztratil, jeho rodina byla bez sebe. Nějak se mu podařilo proklouznout otevřenými dveřmi, a přestože ho rodina dlouho hledala, nepodařilo se jí ho najít. Miles je starší štěně s omezeným zrakem, takže se jeho rodina po šesti týdnech od zmizení bohužel obávala nejhoršího.

Naštěstí však byl Miles označen mikročipem a nakonec ho našli samaritáni, kteří ho přivezli do místního útulku. V útulku mu naskenovali mikročip a poté kontaktovali jeho rodinu, která té zprávě opravdu nemohla uvěřit. Byl to telefonát, na který čekali a obávali se, že možná nikdy nepřijde, a byli nesmírně vděční, že nakonec přišel.

“Jeho majitelka se rozplakala, když jí řekli, že Milese našli a do 30 minut byla v útulku,” řekla zaměstnankyně útulku pro web TheDodo.

Nikdo si není jistý, jak Miles dokázal šest týdnů vydržet sám, ale je zřejmé, že tento malý pes je neuvěřitelně houževnatý. Byl špinavý a zoufale potřeboval vykoupat a upravit, ale nic z toho nevadilo, když si pro něj do útulku přijela jeho panička.

“Byla nadšená a dojatá, když se znovu setkala s Milesem,” řekla zaměstnankyně. “Ačkoli byl Miles z odloučení vyděšený a šokovaný, viditelně se uvolnil a okamžitě se cítil dobře, jakmile si uvědomil, že je zpátky v náručí své rodiny.”

Miles byl po příjezdu do útulku zmatený a nervózní, ale jakmile byl opět v náručí své majitelky, bylo vše v pořádku. Po šesti týdnech, kdy byli pryč, bylo jejich pouto silnější než kdy předtím.

Zdroj: thedodo.com