Podívejte se na kouzelný okamžik, kdy delfín vyskočí z vody, aby dal psovi pusu

Přidat na Seznam.cz

Delfíni jsou známí jako chytří, zvídaví a hraví mořští živočichové. Patří mezi nejinteligentnější živočichy na světě a někteří delfíni jsou dokonce schopni počítat jednoduchá čísla, uvádí portál Ocean.

Delfíni mohou být neuvěřitelně láskyplní. Nezřídka se setkáváme s tím, že připlouvají k lodím a žádají o poplácání po hlavě nebo odměnu.

V tomto neuvěřitelném videu se dvojice psů vydává na výlet lodí. Jeden ze psů je o něco zvědavější než ten druhý, protože vystrčí tlapky na bok lodi a nahlíží přes okraj. Když se k lodi přiblíží dvojice delfínů, psi si nejsou jisti, co si mají o neobvyklých tvorech myslet. Jeden pes se nakloní o něco blíž k lodi, aby si zvířata lépe prohlédl.

Pes se lekne, když jeden z delfínů vyskočí z vody a skočí na něj. Pes ani nestačil zareagovat, protože se vše odehrálo tak rychle. Ale nebylo se čeho bát, protože delfín psovi neublížil. Ve skutečnosti měl k tomu daleko, delfín vyskočil z vody, aby dal psovi pusu.

Pes, stejně jako všichni ostatní ve srovnatelné situaci, byl zmaten tím, co se právě stalo. Stalo se to tak rychle, ale naštěstí byl sladký polibek zachycen na video, aby ho všichni viděli. Delfín byl zřejmě příjemným, nečekaným polibkem potěšen, protože rychle odplaval a vyskočil radostně do vzduchu.

Zdroj: kingdomstv.com, youtube.com