Podívejte se na nový hloupý plán psa Mila, který uvězní svého kamaráda ve skříni!

Přidat na Seznam.cz

Už v minulosti pes jménem Milo zavřel svého kamaráda, zlatého retrívra, do přepravky. Zajímá vás, s čím přišel tentokrát?

Šibal Milo

Pokud jste milovníci zvířecích videí, určitě jste zaregistrovali psa, který přesvědčil svého bratra, zlatého retrívra Beckhama, aby vstoupil do jeho přepravky, a pak ho v ní uvěznil, píše web DailyPaws. Všechno jen pro srandu, a tak když je Beckham konečně osvobozen, Milo se naštve a rozhodne se připravit další léčku. Tentokrát se rozhodl uvěznit psího kamaráda ve skříni.

Kdy to celé začalo?

Podle účtu na TikToku, který Milo sdílí se svou majitelkou, ženou jménem Erika, se začal Milo začátkem týdne zase chovat nevhodně. Miláček Beckham je obvykle v místnosti s nimi, ale na videu je vidět, že tentokrát je jinde. Erika okamžitě podezřívá Mila, jehož výraz je znamením, že pes něco vyvedl. Po krátkém pátrání Erika našla Beckhama ve své mírně pootevřené skříni, zatímco Milo se provinile díval. Video si vysloužilo více než 3,4 milionu zhlédnutí.

Erika tedy připravila akci a umístila kameru před dveře skříně. Je jisté, že Milo vstoupí do skříně a Beckham se na něj přijde podívat a nevinně se chce připojit ke svému bratrovi. Milo se pak ale rozštěká a strčí do dveří, takže jsou jen taktak otevřené. To stačí, aby si Beckham myslel, že je uvnitř uvězněný, a tak ho Erika rychle vysvobodí. I když to zpočátku vypadá jako šikana, ve skutečnosti jsou psi nejlepší kamarádi, kteří bez sebe nedokáží být ani minutu.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok