Policejní pes dokáže neuvěřitelný kousek, který vás pobaví

Přidat na Seznam.cz

Holandský ovčák Krush dokázal odolat pokušení šťavnatého párku, dokud nedostal povel „volno“. Zábavného video sdílel deník Daily Mail.

Pes byl zrovna se svým psovodem, policistou v hotelu. Na videu je zaznamenán obdivuhodný kousek, kdy chytrý policejní pes prošel zkouškou zdrženlivosti, vybalancoval chutný párek na nose a pak ho celý zhltl. Pejsek, jehož oficiální jméno je Krush, dokázal odolat pokušení a chutnou pochoutku snědl, až když jeho psovod dá povel „volno“. Na záběrech je vidět, jak s předními tlapami posazenými na židli trpělivě čeká, až mu bude dovoleno svačinu pozřít.

Chytrý pes předvedl podobný výkon na dalším videu ve stejný den v hotelu i s malými sýrečky. Na tomto videu policista Krush klidně sedí, zatímco se jeho psovodovi podařilo naskládat mu na špičku nosu celkem šest pochutin s příchutí sýra. Psovod zakřičí „volno“ a v tu chvíli pes sušenky přehodí ve vzduchu a chytí je do tlamy.

„Jako psovodi trávíme se svými psy více času než s přáteli nebo rodinou, takže si mezi sebou vytvoříme zvláštní pouto. Jsem s Krushem každou hodinu a na konci náročného dne vzájemné pomoci jsme měli trochu volného času, tak jsme si řekli, že to zkusíme.“ uvedl policista.

Zdroj: Daily Mail