Prase a čivava si dělali společnost v prázdném domě

Přidat na Seznam.cz

Danielle Bettermanová si udělala kariéru na záchraně nechtěných zvířat, takže když jí zavolali kvůli opuštěnému prasátku, které potřebovalo domov, byla připravena pomoci, uvádí portál Dodo.

Toto prase bylo ale jiné, jak jí řekl člověk, který jí volal. Tohle prase bylo nejlepší kamarád s malou čivavou. Dvojice, příznačně pojmenovaná Timon a Pumbaa, byla objevena společně v prázdném domě. Arizonská humánní společnost byla jejich společným nálezem šokována – prasata, která jsou přirozenou kořistí, obvykle nevycházejí se psy, kteří jsou přirozenými predátory.

Přesto bylo jasné, že se do sebe zamilovali. Danielle řekli, že by Timona mohli poslat do útulku k adopci, nebo, pokud by tomu byla otevřená, by si je mohla vzít oba. Danielle věděla, že je nemůže rozdělit. Jsou to protiklady, ale mají se moc rádi. Myslíme si, že je to proto, že zůstali tak dlouho sami, že se spoléhali jeden na druhého.

Timon je energické štěně, které neustále nadšeně pobíhá, zatímco Pumbaa je starší pán, který nemiluje nic jiného než celodenní lenošení na dvorku. I když se Pumbaa pohybuje pomalejším tempem, nikdy se na Timona nezlobí a Timon se zase nikdy neunaví Pumbou.

Využili příležitosti poznat nová přátelství, ale nakonec jsou stále jeden pro druhého číslo jedna.

Zdroj: thedodo.com, Youtube