Rodina se podívá z okna a zjistí, že jejich štěně není samo

Přidat na Seznam.cz

Seznamte se s Bailey, roztomilou psí seniorkou, která chápe, že dávat lásku druhým je odměnou. Bailey bylo jen několik let, když ji její majitel, muž jménem Arthur a jeho rodina v roce 2007 zachránili, uvádí portál Rescue.

Předtím byla využívána jako chovný pes a rodila jeden vrh štěňat za druhým. Svých mláďat se ale musela vzdát. Bailey nedávno dokázala, že navzdory svému věku je stále ve svém srdci matkou a její oddanost konečně může vyniknout. Vše začalo před několika měsíci poté, co se s rodinou přestěhovala na venkovský pozemek.

Nedlouho po nastěhování měla Baileyina rodina podezření, že v rokli za pozemkem žije divoká kočka. Dávali ven jídlo, ale nikdy nikoho neviděli. Mezitím se zdálo, že jejich pes také provádí nějaké pochůzky. Bailey často chodila na zahradu a vše kontrolovala.

Nebylo jasné, co má Bailey za lubem. Jednoho dne si však rodina přes okno něčeho všimla. Bailey byla schovaná na verandě, ale nebyla sama. Divoké kotě bylo v přítomnosti svého nečekaného nového přítele v bezpečí a odpočívalo na Baileyině teplém těle.

Bailey se nikdy předtím s divokým zvířetem nepřátelila. To jen dokazuje, jak je milující. Vždycky byla nesmírně milá. Baileyina rodina se rozhodla následovat příkladu svého psa, když viděla, jak dobře si získala důvěru vyděšené kočky. I oni byli rádi, že mají malou kočku ve svém životě.

Kotě chodí za Bailey skoro jako štěně. Dá se říct, že je teď součástí rodiny! Bailey se konečně podařilo splnit si sen stát se matkou ve věku 17 let. A nakonec jí její náklonnost k toulavé kočce zachránila život.

Zdroj: kingdomstv.com, twitter