Rozkošné štěně labradora se vtipně rozčiluje. Ještě neumí ani štěkat

Přidat na Seznam.cz

Asi jako každé štěně, i tento malý labrador je pro každou špatnost, která se naskytne. Když se mu něco přestalo líbit, na nic nečekal a dal to svému páníčkovi najevo. Nejspíš ale netušil, že je štěkání tak těžká věc!

Štěně zlatohnědého labradora si užívá chvilky hraní se svým páníčkem. Když však přijde na štěkání, labrador zjistí, že to není tak jednoduché, jak by se možná mohlo zdát, a tak mu nezbývá nic jiného, než to zkoušet. Jediné co se mu podaří, je rozkošné vrčení a klapání tlamičkou, které doprovází jemné mlaskání.

U svých pokusů o štěkot zvědavě nahlíží, jako by za své povedené štěkací pokusy čekal nějakou odměnu! Znovu se snaží štěknout… ale opět neuspěje.

@otis_thelab Getting more sassy by the day #dogs #dogsofttiktok #justababy #puppiesoftiktok #labradorpuppy #labrador #dog #puppytiktok #puppies #puppy #chomp #chomper #sassy #sassydog #chomping ♬ original sound – Otis the lab 🐕

To labradora rozčílí ještě víc, tak se snaží vyštěknout. Jeho páníček má co dělat, aby se nezačal smát. Štěně si ale rozhodně připadá jako velký, nebezpečný pes!

Zdroj: Tiktok