Rozkošné, velikonoční video: Podívejte se, jak se zlatý retrívr přetahuje s vejcem

Přidat na Seznam.cz

Dnes tu máme Velikonoce a zdá se, že velikonoční atmosféra zavládla i v domácnosti se zlatým retrívrem, který objevil novou zálibu. To, jak jeho hra dopadla, zjistíte v následujícím videu.

Okurka, ovoce nebo vejce

Pes, který na TikToku vystupuje pod uživatelským jménem golden_goose7, nedávno oslavil jeden rok, píše web DailyPaws. Ten často zkoumá potraviny, které před něj její páníček položí na zem. A je jedno, jestli je to ovoce, okurka nebo pamlsek. Jeho majitel mu dokonce dal k prozkoumání i vajíčko.
Psík kolem něj začal poskakovat a snažil se zjistit, co to sakra je. Do vajíčka jemně šťouchal čumákem, a pak tlapkou, aby se snažil vyřešit to, co je záhadný předmět vlastně zač.

Výsledek fenku znepokojil

Další šťouchnutí čumákem žádné tajemství neodhalí a o pár vteřin později na vejce dopadne jeho levá tlapa a rozbije ho. To Goose znepokojilo a provinile se podíval na svého páníčka. Toto video si doposud vysloužilo více než 4,2 milionu zhlédnutí. A i když je to stejně roztomilé jako vtipné, než to zkusíte se svým psem, ujistěte se, že jste s vejci opatrní.

Stejně jako my, i psi mohou jíst vejce, ale syrová vejce mohou být kontaminována bakteriemi. Takže než necháte psa jíst vajíčka, raději je usmažte nebo zamíchejte.

Zdroj: dailypaws.com