Roztomilá fenka retrívra čeká na kouzelný pokyn, aby mohla začít jíst

Přidat na Seznam.cz

Pamatujete na to, když nás naši rodiče učili říct kouzelné slůvko, kdykoli jsme něco chtěli? To se týká i téhle roztomilé fenky zlatého retrívra. Jen je to celé vlastně trochu obráceně.

Proč nejíš?

Video s fenkou zlatého retrívra, která se jmenuje Willow, se stalo velice rychle populární. Za záběrem stojí psí chovatelka, kterou na TikToku najdete pod jménem @livcc2. Na videu je zachyceno, jak usměvavá Willow čeká u misky plného jídla, zatímco se zmatení chovatelé snaží přijít na kouzelné slovo, které by fenku připomnělo k jídlu.

@livcc2

Dog sitting and didn’t know her release word to eat😭

♬ original sound – Olivia Christopher

Jaké je to kouzelné slovo?

V průběhu videa ošetřovatelé této roztomilé fenky chrlí různé pokyny a slovní spojení, které jsou mnohdy i vtipné. Video trvá 32 sekund a po mnoha pokusech o slovní hádanky se fence sbíhají sliny. A není divu, komu by se také nesbíhaly, když by před námi ležela miska plná lákavého jídla. Přesto se poslušná fenka ani nehne.

V pozadí se druhá psí chovatelka snaží telefonovat, pravděpodobně majitelce, které se ale naneštěstí nedovolá. Na konci videa pak psí žena ukazuje na jídlo a ukazuje fence, že ho může začít jíst. A zdá se, že tento trik zafungoval, protože Willow se nakonec nakloní nad jídlo přesně ve chvíli, kdy video skončí.

Zdroj: TikTok