Seznamte se s mopsí slečnou jménem Pickles, která nyní září jako psí královna a módní symbol!

Přidat na Seznam.cz

Když žena, psí máma jménem Margaret založila účet svého záchranářského mopse na Instagramu, věděla, že chce vykouzlit úsměv na tváři a připomenout svým sledujícím, že mohou být, kým chtějí.

Malá miss Pickles

Seznamte se s Pickles, známější jako Miss Pickles the Drag Mug, která je elegantní a divoké osmileté záchranářské štěně, které se rychle stává nejslavnější královnou v psím světě, uvádí web DailyPaws. Od pruhů po flitry, od plédů po perly, Pickles ohromuje fanoušky svými propracovanými komplety. Pickles, která pózuje v nejrůznějších outfitech pro různé příležitosti, přilákala na svůj účet na Instagramu přes 52 tisíc sledujících. Kdo je tedy glam team, který za módní slečnou Pickles stojí a vytváří její dokonalý vzhled? Její talentovaná a kreativní psí máma Margaret, která se před čtyřmi lety začala starat o Pickles ze záchranné organizace pro mopsíky v Torontu.

Záchrana slečny Pickles

Když mopsí slečna přišla do nové rodiny, bylo jí šest let a nebyla v nejlepším stavu. Měla nadváhu, problémy s dýcháním, artritidu a vykazovala známky zanedbávání. Po čtyřech měsících práce s Pickles, aby ztratila nadbytečnou váhu, Margaret říká, že se začala projevovat její skutečná osobnost. Nyní si nedokáže představit život bez svého chlupatého přítele.

Psí královna

Dá se říct, že oslnivé duo si v prvních dnech společného života nepředstavovalo hvězdnou slávu. Ale jak to umí jen opravdové hvězdy, slečna Pickles září, ať už se předvádí kdekoli. Tato báječná psí modelka se zrodila z uznání pro LGBTQ+ komunitu. Mopsík má rozkošnou zálibu v nošení těch nejmódnějších psích oblečků.

Od debutu s parukou se toto štěně z útulku stalo hvězdou nejen na červeném koberci. Slečna Pickles se objevila v reklamě na Super Bowl 2019, ve videoklipu pro T-Paina a zúčastnila se DragCon NYC 2019.

Zdroj: dailypaws.com, Instagram