Skrytá kamera zachytila dojemný okamžik, kdy zachráněná sova adoptovala dvě osiřelá mláďata

Přidat na Seznam.cz

Toto je dojemný příběh zachráněné sovy pálené jménem Luna, která adoptovala pár osiřelých mláďat poté, co se jí nevylíhla vejce. Roztomilé setkání bylo zaznamenáno skrytou kamerou, kterou zde umístil velký nadšenec pro sovy. Osiřelá mláďata umístil k Luně v naději, že se s nimi bude cítit pohodlně, píše Birds.

Znamená to, že po dlouhém čekání je puštík Luna konečně maminkou. Nejenže se jí letos nevylíhla vejce, ale o snůšku přišla i loni. A tato událost také uzavírá kruh celého příběhu, protože Luna je sama zachráněným puštíkem, kterého samy vychovaly sovy zde v tomto útočišti.

Bomber, Lunin partner, byl radostí bez sebe, když se dozvěděl, že je otcem, ale Luna mu dala jasně najevo, že čí povinností je poskytnout mláďatům trochu potravy. On bude shánět jídlo a ona bude s dětmi.

Když puštík Bomber poprvé objevil dvě zachráněná mláďata, vypadal velmi nadšeně.

Ale Luna se zdá být trochu ochranářská a zatím ho nepouští příliš blízko. Nechá ho, aby si je zběžně prohlédl, a pak ho pevným drápem na noze vyvede z hnízda, jako by mu říkala: “ Teď jim jdi sehnat nějaké jídlo! „

Zdroje: kingdomstv.com, youtube.com