Sledujte video: Knihkupectví střeží kočky namísto ochranky! Prochází se nad hlavami návštěvníků

Přidat na Seznam.cz

Knihkupectví Cupboard Maker Books ve městě Enola v Pensylvánii je nejlepším místem pro milovníky koček a beletrie. Proč? Toto nezávislé knihkupectví se může pochlubit čtyřmi roztomilými kočkami, které se promenádují na vrcholcích regálů, zatímco si zákazníci dole prohlížejí regály.

Video začíná záběry na důležitý nápis: „Pozor! Padající kočky!“ Kočky se procházejí po vysokých a úzkých římsách. Každá chlupatá kulička dělá chůzi snadnou a máte pocit, že se pravidelně zdržují na vrcholu těchto regálů a dělají návštěvníkům obchodu velmi vítanou společnost. Doufejme, že ve skutečnosti nepadají. I když, i kočky dokážou být vskutku nešikovné.

@cupboardmakerbooksstore Catwalk Cats high above the bookstore #FollowTheYellowBrickRoad #CatsOfTikTok #BookTok #SiameseCat #FlyingMonkeys #HimalayanCat #BookstoreCats #HarrisburgPA #Catwalk #QueenAnnika #CountZakula #PrinceFluffytail #CatwalkCats #NocturnalAnimals #CatsLovers #MouseCat #Mouse #CatRamp #CatLadder ♬ Gangsta’s Paradise (feat. L.V.) – Coolio

Podle webových stránek knihkupectví Cupboard Maker Book prodává použité knihy v pevné vazbě i v papírové podobě od roku 1998. V roce 2002, poté, co začali prodávat nové knihy, získali knihkupci Squeekieho, který byl osm krásných let stálým obyvatelem obchodu.

Squeekie loni zemřel, ale nezanechal po sobě velký literární odkaz. Knihkupectví Cupboard Maker Books uvádí, že o Squeekiem vyšly tři knihy: První devět životů kočky Squeekie z knihkupectví, Druhý a třetí devět životů kočky Squeekie z knihkupectví a Squeekie slaví 20 let knihkupectví Cupboard Maker Books.

Zdroj: Daily Paws