Srdcervoucí příběh: Policie zachránila vyděšené medvídě nalezené na stromě poté, co jeho mámu srazilo auto

Přidat na Seznam.cz

Tento příběh zařaďte do té kategorie příběhů, které vám naprosto zlomí srdce. V pátek minulého týdne reagovali policisté ve státě Massachusetts, USA na oznámení, že auto srazilo a zabilo medvědici a její dvě mláďata. Aby toho nebylo málo, když dorazili na místo, čekalo je něco nečekaného.

Policisté uslyšeli křik dalšího medvíděte, které nakonec našli vyděšené a přitisknuté ke stromu. Chudáček byl právě svědkem toho, jak byla vyhubena celá jeho rodina, a tak se bál světel a zvuků lidí. Naštěstí se policisté vrhli do akce a nebohé mládě zachránili. Policejní oddělení sdílelo příspěvek na Facebooku, aby lidem přiblížilo, co se stalo.

Je sice skvělé, že tito laskaví lidé zasáhli a mládě zachránili, ale celá situace je prostě srdcervoucí. Zatímco lidé jsou z osiření tohoto mláděte velmi zarmouceni, všichni chválí rychlé jednání policistů, kteří mu přišli na pomoc.

„Náš malý kamarád byl dnes ráno úspěšně převezen na kliniku pro volně žijící živočichy,“ oznámila místní policie podle webu PetHelpful. Opravdu to vypadá, že jsou opravdu odhodlaní zajistit, aby medvídek dostal potřebnou péči.

Zdroj: pethelpful.com