Starostlivá labradorka se snaží zachránit padající kočku v toulavé videohře

Přidat na Seznam.cz

Je nad slunce jasné, že tato fenka se narodila, aby zachraňovala životy! Představujeme vám Kolu, černou labradorku, jejíž prvním instinktem je zachránit každého, ať už na obrazovce nebo ve skutečném životě.

Vzhůru na pomoc

Majitelka jménem Jen zachytila první pokus hrdinné Koly o záchranu na videu, které zveřejnila na TikToku, píše DailyPaws. Kola se rozvaluje na útulném rodinném gauči před velkoplošnou televizí. Na obrazovce běží videohra s názvem Stray. Tato realistická hra představuje dobrodružství a výlevy toulavé oranžové kočky. Pro Kolu je sledování kočky stejnou měrou úchvatné i znepokojující. Studuje obrazovku, když kočka skáče přes obrovskou chybějící část potrubí zavěšeného vysoko nad stromy. Ta netrefí přistání a spadne na okraj útesu pod sebou. Fenka se úzkostněji dívá na osud svého chlupatého kočičího kamaráda, když se nakonec vrhá k televizi, aby svého kočičího kamaráda zachránila.

Neboj se, zachráním tě

Když se kočka objeví na obrazovce znovu, fenka je mnohem blíž k obrazovce a je docela ostražitá, protože ví, že musí na svého kočičího kamaráda dávat pozor. Podle majitelky je Kola stejně ostražitá i ve skutečném životě. Video, které si vysloužilo tisíce zhlédnutí, dokazuje, že si opravdu nezasloužíme, jak moc nás psi milují jací jsou báječní záchranáři.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok