Tak to dopadá, když se zkříží husky s dalším plemenem. Toto jsou nejzvláštnější, ale přitom roztomilá štěňata kříženců

Přidat na Seznam.cz

Většina dnešních plemen vznikla tak, že se křížila s dalšími a dalšími plemeny, až vznikly rasy, které jsou oficiálně uznávané. Někteří chovatelé ale mají fantazie na rozdávání, a tak kříží někdy i náhodná plemena. Podívejte se, jak to dopadá, když se zkříží husky s jiným plemenem.

Chusky (čau čau a sibiřský husky)

Ať už hledáte společníka, ke kterému se můžete přitulit za chladných nocí, nebo věrného přítele na procházky sněhem, směs čau-čau a sibiřského huskyho je pro vás perfektní plemeno! Tato štěňata kombinují to nejlepší z obou plemen. Mix je středně velký pes s hustou srstí. Obvykle váží mezi 20 a 30 kg, mají širokou hlavu a hustý, načechraný ocas. Patrně se jedná o jedno z nejroztomilejších hybridních plemen vůbec.

Goberian (zlatý retrívr a sibiřský husky)

Goberiáni jsou skvělými rodinnými psy. Jsou velmi přátelští, známí svou dobrou povahou a rádi jsou mezi lidmi. Oddané smíšené plemeno je vynikajícím společníkem a bude se na vás a vaši rodinu dívat jako na své nejlepší přátele. Musíte se však ujistit, že goberianovi poskytnete dostatečné cvičení, abyste zabránili jakýmkoli antisociálním návykům – je to pes, který miluje pěší turistiku, jogging a dlouhé výlety. Takový aktivní pes se pro obyvatele bytu nehodí. V každém případě ale zdědil to nejlepší, co jeho rodiče nabízí.

Pitsky (americký pitbulteriér a sibiřský husky)

Plemeno pitsky je křížencem amerického pitbulteriéra a sibiřského huskyho. Nikdo přesně neví, proč byl vyvinut, ale popularita tohoto psa neustále roste už nejméně dvacet let. Tento kříženec je skvělou volbou pro aktivní lidi, protože potřebuje aktivní životní styl. Je to spíše upravený pitbull, bude zuřivě loajální a neváhal by za rodinu položit život.

zdroj: Top Dog Tips, Dog Bible, DogTime