Tato fenka přišla o svá štěňata. Přijala ale koťata

Přidat na Seznam.cz

Někdy si příroda dokáže poradit i v opravdu těžkých situacích. Tato fenka byla toulavá a i přes snahu záchranářů nepřežilo žádné její štěně. Lidé se tak snažili najít jiná mláďata, ovšem žádné štěně náhradní matku nepotřebovalo. Zato se ale našla tři koťata, která v osamělé fence našla novou matku.

Fenka se stala matkou tří koťat

Fenka ve videu se jmenuje Milo,, jedná se o tulačku z ulice. Milo byla zachráněna poblíž hranic Arizony a Mexika a když ji záchranáři našli, byla březí. Fenka tak byla okamžitě převezena útulku, kde se sice zotavila ze života na ulici, ovšem její štěňata takové štěstí neměla.

Její mláďata se narodila předčasně a i přes snahu lidí nepřežilo žádné z nich. Fenka naštěstí byla v pořádku, ale samozřejmě, jako každá matka, postrádala dítě. Záchranáři se tedy rozhodli, že pro fenku najdou osiřelá štěňata, ovšem žádné náhradní matku nepotřebovalo.

Jak ale ve videu vidíte, našla se tři koťata, která shodou náhod přišla o matku. Tento možná trochu riskantní experiment ale přinesl své ovoce. Matka získala děti a děti zase novou matku. Milo se koťat okamžitě ujala a vychovala je jako vlastní. Jedno z koťat dokonce zůstává v její blízkosti i v dospělosti.

zdroj: KidzSearch