Tenhle seznam na vás prozradí, že jste majitel zlatého retrívra

Přidat na Seznam.cz

Zlatí retrívři jsou skutečně výjimečné plemeno, a tak není divu, že existuje několik poznávacích znamení, že máte jednoho zlatého retrívra doma. Jaká znamení to jsou?

Psí chlupy jsou součástí vašeho charakteristického vzhledu

Žádný outfit není kompletní bez něj! Zlatí retrívři totiž hodně a často línají, píše web DailyPaws. Z našeho pohledu máte tři možnosti.

  • Neustále mějte u sebe váleček na žmolky
  • Zvolte barevné schéma šatníku
  • Prostě přiznejte, že vlastníte zlatého retrívra

Necítíte se jako doma, pokud nevidíte chuchvalce psí srsti

Psi prostě línají a majitelé jsou zvyklí vídat chlupy na koberci, na nábytku, jako chmýří vznášející se v neviditelném vánku. A ano, pravidelné kartáčování a péče o srst, včetně koupání pomůže, stejně jako vysavač určený pro boj se zvířecími chlupy. Ale vězte, že i když dnes vyhrajete bitvu, tuto válku nevyhrajete. Chlupy budou přibývat, takže je můžete přijmout jako součást svého interiéru, alespoň do určité míry.

Přátele si najdou mnohem snadněji než vy

Jistě, možná máte opravdu hezké jméno, ale už ho nikdy neuslyšíte. Od této chvíle budete známí výhradně jako Gingerův majitel nebo Charlieho majitelka. Protože, přiznejme si to, pokud jde o získávání srdcí a okamžité upevňování celoživotních přátelství, je to váš zlatý retrívr, kdo odvádí těžkou práci.

Vědí, jak se cítíte

Zlatí retrívři jsou to nejsociálnější, emocionálně nejintuitivnější a nejcitlivější psi. Vědí přesně, co cítíte a co potřebujete, poznají, která návštěva potřebuje pohladit po hlavě a která si chce hrát, vědí, že se mají pomalu pohybovat kolem starých lidí.

Místo na gauči už není vaše

Pamatujete si, jak jste se choulili ve svém koutě gauče? Bylo to tak pohodlné, že? Dobrá zpráva je, že je stále super útulný, jen už nepatří jen vám. Protože váš zlatý retrívr si ho prohlásil za svůj. Ale ať se snažíte, jak chcete, opravdu se nemůžete zlobit, když vypadá tak rozkošně. Kromě toho víte, že by nebylo vůbec těžké naučit ho, aby se držel dál od nábytku, protože zlatí retrívři jsou skvěle cvičitelní, jen na to nemáte srdce.

Zdroj: dailypaws.com, Youtube