Tento německý ovčák si chtěl hrát s delfíny tak moc, že za nimi skočil z lodi do oceánu. Užil si plavání po boku delfínů

Přidat na Seznam.cz

Mnoho lidí miluje ten pocit, když se ponoříte do moře a můžete plavat s delfíny. Zjevně to ale nejsou jen lidé, koho takový zážitek láká. Tento německý ovčák chtěl s delfíny plavat tak moc, že skočil z lodi přímo do oceánu.

Ovčák se radostí neudržel

Je obecně známo, že plemeno německý ovčák je poslušné, snadno cvičitelné a spolehlivé, ale jak ve videu vidíte, neplatí to vždy. Maverick, tedy ovčák, kterého ve videu vidíte, poslušně seděl na lodi a pozoroval hladinu, když si všiml, že se v ní pohybují delfíni.

Ti si okamžitě získali jeho zájem. Maverick si s nimi zjevně chtěl hrát. Trpělivě je sledoval a dokonce to vypadá, že delfíni psa do vody zvou. Maverick nakonec do vody skutečně skočil a to přímo z lodi, která byla v tu chvíli v pohybu.

Psovi se naštěstí nic nestalo, ba naopak. Jak sami vidíte, společnost těchto krásných zvířat si užil a plavání po boku delfínů si nepochybně bude dlouho pamatovat.

zdroj: Animal Channel