Tento zlatý retrívr je nejlepší chůva na celém světě

Přidat na Seznam.cz

Tento ochranářský zlatý retrívr rozhodně splňuje podmínky pro to, aby byl „nejlepším přítelem člověka“, nebo v tomto případě „nejlepší chůvou na světě“.

Pes je hoden svého jména, tedy rasy

Tento rozkošný zlatý retrívr rozhodně dostál pověsti plemene, které je přátelské k rodině, připomíná DailyPaws. Představujeme vám tříletého zlatého retrívra jménem Taco- a jeho roční lidskou sestru Vanoru. Toto dynamické duo můžete vidět v jednom tiktokovém videu, které zveřejnil uživatel mostlyadorable. Zatímco v pozadí hraje znělka „Mission Impossible“, je vidět, jak ochranářský Taco jak bdí nad svou sestřičkou, která opatrně stoupá po schodech a míří nahoru na skluzavku na dětském hřišti.
Jakmile malá Vanora vystoupá na poslední schod, Taco se otočí ke spodní části skluzavky a sleduje svého svěřence.

@mostlyadorable

Nurse Taco does it again, this time he is not nervous about the situation. He thinks he’s got everything under control 🐾❤️. #goldensandtoddlers #dogsoftiktok #dogsoftiktok #englishcremegoldenretriever #PrimeDayDreamDeals

♬ Mission Impossible (Main Theme) – Favorite Movie Songs

Chůvou už od kolébky

Taco si zřejmě rád hraje na bratrského ochránce od chvíle, kdy malá Vanora přišla na svět! Video dua pes-dítě si dosud vysloužilo více než 5,6 milionu zhlédnutí a pes se rychle učil, protože on a Vanora jsou očividně nerozlučitelná dvojka.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok