Toto je snad nejsložitější překážková dráha pro kočky na světě! I kočce dá zabrat

Přidat na Seznam.cz


Na sociální síti Tik Tok se objevilo video, ve kterém ukazuje majitel dvou koček snad ten nejlepší kočičí pokoj vůbec, doplněný o překážkovou dráhu, která visí vysoko nad podlahou.

Fantastická herna patří dvojici koček jménem Double a Simba žijící v Austrálii, infomuje portál Daily Paws. Ve videu zveřejněném majitel koček hází hračku na průsvitnou trubku zavěšenou na stěně u stropu. V tu chvíli se stane kouzlo.

Jedna z koček uvidí cennou hračku a vyleze po žebříku připevněném k jiné blízké stěně, aby ji prozkoumala. Rozhodne se, že chce onu hračku, otočí se a začne skákat z prvku na prvek, které jsou nápaditě připevněny na stěnách místnosti. Celkem skáče, klusá a klouže přes 12 říms, mostů a trubek, aby získala svou hračku. Pak to celé zopakuje.

@double_simba

Watch for 23 seconds, then you gonna like it!! #ragdollcat #catsoftiktok #catlover #catplaying #goviral

♬ original sound – Double Simba

Je to rozkošné video, které lidé zhlédli neuvěřitelných 40,8 milionkrát. Majitel koček řekl fanouškům, že všechny pomůcky pro překážkovou dráhu koupili ze zámoří, takže nebudou mít moc štěstí napodobit jejich úžasnou hernu.

Pokud si někdo chce zkusit vytvořit vlastní překážkovou dráhu pro kočičky, má myslet na kreativní překážky, které dovolí jejich mazlíčkům skákat, šplhat a jinak řádit.

Zdroj: dailypaws.com