Tříletý chlapec si vytvořil rozkošné pouto se záchranářským psem své pěstounské rodiny

Přidat na Seznam.cz

Na sociálních sítích není nouze o rozkošné fotografie, na kterých jsou psi a jejich majitelé, kteří sdílejí spoustu snímků. Je tu spousta stránek, na kterých se psi a jejich majitelé představují při společných dobrodružstvích. A jsou i tací, kteří se svými mazlíčky rádi ladí své oblečení. A pak je tu jedna stránka, na které je labrador Reagan a jeho kamarád, kteří dělají obojí, uvádí portál Animals.

Žena jménem Sandi adoptovala psa Reagana, když mu bylo pouhých 11 měsíců. Sandi byla velmi šťastná, že si pes okamžitě vytvořil vztah k jinému jedenáctiměsíčnímu dítěti – pěstounskému vnoučeti. Bylo to okamžité pouto. Od prvního dne se prostě milovali. Dvojice je nerozlučná a ráda dělá všechno společně, včetně mazlení v posteli, pyžamových večírků a pobytu venku u jezera.

A oba dva mají i cit pro styl, často si společně oblékají stejné oblečení nebo dokonce kostýmy. Sandi, přemožená tím, jak je tato dvojice roztomilá, začala rozkošné pouto mezi Reganem a „malým kamarádem“ dokumentovat. Sandi plánuje prodávat obrázkovou knihu, která je celá o vztahu pejska jménem Reagan a dítěte.

Zdroj: lolitopia.com, youtube.com