Úsměvné video: Podívejte se, jak tento labrador rozmotává toaletní papír po celém domě

Přidat na Seznam.cz

Fenka zlatého labradorského retrívra jménem Nutmeg a její černý labradorský sourozenec jménem Paprika baví svých téměř 49 000 sledujících na TikToku svými pravidelnými výstupy, z nichž některé jsou komicky rozpustilé více než jiné.

Další šibalský vtípek

Ve videu zveřejněném minulý týden však Nutmeg nejenže dala svým fanouškům na TikToku co proto, ale možná omylem vytvořila i účinnou reklamu na toaletní papír, píše web DailyPaws.

Co jsi udělala?,“ ptá se zmatený muž za kamerou, když vidíme Nutmeg, šťastně zabalenou do vrstvy toaletního papíru. „Tak se na to podíváme,“ dodá se smíchem a začne sledovat opravdu působivou řadu neporušeného papíru přes kuchyň, po schodech nahoru a kolem dvou rohů až k roli, stále připevněné na cívce.

Toaleťák z Costca

Nutmeg je rozkošné štěně a video s téměř 34 000 zhlédnutími je samo o sobě k popukání. Komentáře k videu se však zaměřují na skutečnou hvězdu tohoto představení, a tou je toaletní papír. Několik lidí se zeptalo, jakou značku rodina používá, a psí majitelka jménem Diana se nestyděla odpovědět a specifikovala toaletní papír z jednoho známého řetězce.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok