Úžasné video ukazuje roztomilé tele v malé pláštěnce

Přidat na Seznam.cz

V dětství bylo jednou z našich nejoblíbenějších částí léta pořizování nového oblečení na nadcházející školní rok, protože nové oblečení znamenalo větší sebevědomí. Když máte na sobě něco stylového, cítíte se prostě svěží a připravení vyrazit do nového dne.

Asi tedy nemůžete být překvapeni, jak se toto malé telátko cítilo, když si obléklo novou pláštěnku. Autor videa sdílí klipy z jižní Floridy v USA, na kterých jsou zachycena jejich miniaturní hospodářská zvířata. Všechna jejich zvířátka jsou tak roztomilá, ale jedno video nám obzvlášť rozněžnilo srdce!

@knucklebumpfarms Humpty got a new raincoat today🥰 tell him he looks handsome! #fyp #cutecows #PassTheBIC #ComeDanceWithMe #babycow #cowsoftiktok #babyanimals #farmlife #raincoat #rainyday ♬ original sound – .

Malé telátko jménem Humpty v tomto klipu vybíhá ze stodoly a předvádí nejnovější módní pláštěnku. Lepší přehlídkové molo jsme ještě neviděli a je jasné, že tohle telátko nic nepokoří!

Humpty je to nejhezčí tele na světě! Odhadujeme, že asi 95 % komentářů mu “nadává” do fešáků, zatímco zbývajících 5 % říká, jak je ten plášť úžasný.

Zdroj: PetHelpful