Video kočky mazlící se s mláďaty je tak sladké, jak jen to jde

Přidat na Seznam.cz

Všechny matky, zvířecí i lidské, milují své děti. Vždycky na vás budou dávat pozor a chránit vás od prvního dne, kdy se narodíte. Totéž platí pro kočičí a psí mámy. Rády dávají svým mláďatům lásku a spoustu mazlení. A i když jsou matky se zvířetem, které není jejich vlastní, stejně zvítězí mateřské instinkty. Některé se prostě narodily, aby byly rodiči, uvádí portál MSN.

Vezměte si například kočku uživatele jménem Sophie. Tato kočka se nedávno postavila do role matky a získala si pozornost více než 1,1 milionu lidí. V novém videu je vidět, jak se Sophie tulí ke svým malým dětem. Když ale pohne tlapkou, je vidět, že miminka nejsou tak úplně její nebo taková, jaká byste čekali. Překvapení vlastně dělá toto video mnohem sladším!

Zpočátku si mláďat ani nevšimnete, protože nám vyloženě zapadla v maminčině kožíšku! A pak se tři z nich vyklubala na svět! Sophie je moc milá kočka, protože se s mláďaty mazlí a hřeje je. Co byste řekli, že je pravá definice lásky?

Mateřská láska vás zahřeje příjemným teplem a nezlomí ji ani ta největší pohroma světa. To co nám zvířata neustále ukazují, jsou krásné momenty, při kterých si člověk říká, zda jsme je už nezapomněli. Podívejte se na to. Kočka, která se stará o jiný druh s láskou, kterou by dala i svým mláďátkům. Měli bychom si z toho vzít ponaučení a chovat se k druhým s úctou.

Zdroj: msn.com