Video ukazuje 16 štěňat spících na jedné hromadě! Nejsou roztomilá?

Přidat na Seznam.cz

Díky světu zvířecích videí nyní konečně přesně víme, kolik štěňat tvoří hromadu. Tato rozkošná hromádka labradoodlů neboli kříženců labradorského retrívra a pudla je totiž tvořena celkem 16 mazlivými roztomilými štěňátky, která se k sobě tulí!

Štěňátka ze dvou vrhů mají k dispozici celý dvůr, kde si mohou zdřímnout, ale rozhodla se, že společné spaní v jedné posteli je lepší způsob, jak trávit čas ranního spánku.

@karsonsdoodles doodle puppies sleeping in a puppy pile!#puppies #puppy #labradoodle #puppyplay #doodle #puppylove #puppypile ♬ original sound – KarsonsDoodles

Na videu je slyšet mužský hlas, který říká: „To je definice hromady štěňat.“ Když se přesune na jejich hrací plochu na dvoře, odhalí jednoho rebela, který se rozhodl pro více prostoru, ale pak se vrátil k hromadě psů, kteří se sotva pohnuli.

Ve skutečnosti je těžké určit, kde jedno štěně končí a druhé začíná. Podle časopisu DailyPaws se zvířata, když jim je zima, schoulí k ostatním zvířatům, aby snížila tepelné ztráty. Nehledě na to, že teplo získávají dotykem od svých čtyřnohých kamarádů.

Zdroj: dailypaws.com